Hepsiburada, Hemen Al Sonra Öde özelliğini kullanıma sundu

Hepsiburada, Hemen Al Sonra Öde özelliğini kullanıma sundu. Adından da anlaşılabileceği gibi kullanıcıların alışverişlerini hemen, ödemeyi ise sonra yapmalarına imkan sağlayan yeni ödeme yöntemi Hemen Al Sonra Öde, Hepsipay Cüzdanım ile tamamlanan alışverişlerin, alışveriş yapılan günden 1 ay sonra ödenmesini sağlıyor.

Bana Özel Hemen Al Sonra Öde Limiti ile kullanıcıların kredi kartı ya da banka kartlarında yeterli bakiye bulunmasa bile alışverişlerini tamamlama imkanı sunan Hemen Al Sonra Öde, tamamlanan alışverişin ödemesini seçilen kredi kartı veya kredi kartından 1 ay sonra otomatik olarak tahsil ediyor.

Hemen Al Sonra Öde özelliğini kullanmak için öncelikle Bana Özel Hemen Al Sonra Öde limitinizi öğrenmeniz gerekiyor. Limitinizi alışveriş anında Hemen Al Sonra Öde seçeneğini seçerek ya da Hepsipay Cüzdanım sayfasında yer alan Limitini Hemen Öğren butonuna tıklayarak, adınız, soyadınız, T.C. kimlik numaranız, doğum tarihiniz ve bankacılık sisteminde kayıtlı telefon numaranız ile limitinizi öğrenebilirsiniz.

Altın, takı, mücevher ve dijital ürünler hariç; satıcısı Hepsiburada olan tüm ürünlerde kullanılabilen Hemen Al Sonra Öde özelliğini kullanabilmek için sepetinizin 100 TL’nin üzerinde ve Hemen Al Sonra Öde limitinin altında olması gerekiyor. Halkbank ve Ziraat Bankası kartları hariç diğer tüm kredi ve banka kartları ile kullanılabilen Hemen Al Sonra Öde özelliğinin işlem başına ücreti 5 TL’dir.