Lionel Messi, Socios.com’un Global Marka Elçisi oldu


Lionel Messi ve Taraftar Token yaratıcısı Socios.com, dünyanın dört bir yanındaki hayranlar için daha kapsayıcı, heyecan verici ve ödüllendirici bir gelecek inşa etmek için güçlerini birleştirdi. Lionel Messi, Socios.com’un Global Marka Elçisi oldu.

Socios.com’un Global Marka elçisi olan Lionel Messi, Socios.com’u 400 milyondan fazla takipçisine tanıtacak ve dünyanın dört bir yanındaki hayranlara bir araya gelmeleri ve favori takımlarına olan tutkularını paylaşmaları için ilham verecek.

Lionel Messi ve Socios.com arasında yapılan anlaşma 3 yıl geçerli olacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Lionel Messi şunları söyledi: İlk profesyonel maçıma çıktığımdan beri taraftarların tutkusu, elimden gelenin en iyisini yapmam için bana ilham veren itici bir güç oldu. Taraftarlar destekleri için tanınmayı hak ediyor. Sevdikleri takımları etkilemek için fırsatları hak ediyorlar. Socios.com hayran deneyimini geliştirmek, hayranların daha fazlası olmasını sağlamak için var. Socios.com’un dünyanın dört bir yanındaki hayranlar için daha bağlantılı ve ödüllendirici bir gelecek yaratma misyonuna katılmaktan gurur duyuyorum.”

Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus ise şunları söyledi: “Bir nesilde bir kez görülen Lionel Messi gibi yetenekler, güzel oyunu hayranlar için ekstra özel kılıyor. Socios.com’da yapmaya çalıştığımız şey, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, taraftarların desteklerinin değerli olduğunu, önemli olduğunu, özel olduğunu hissetmelerini sağlamak. Lionel Messi’yi yeni Global Marka Elçimiz olarak duyurmaktan mutluluk duyuyoruz ve dünyanın dört bir yanındaki hayranlar için birlikte daha kapsayıcı, heyecan verici ve ödüllendirici bir gelecek inşa etmeyi dört gözle bekliyoruz. Son birkaç yılda ileriye doğru büyük adımlar attık, ancak futbol taraftarları bir şey biliyorsa, o da Lionel Messi yanınızdayken her şeyin mümkün olduğudur.”

Socios.com, hızla büyüyen Taraftar Token topluluğu için bu yıl 500 anket düzenlemeyi planlıyor ve bu sayede forma tasarımlarından kadro numaralarına ve kutlama şarkılarına kadar değişen konularda taraftar merkezli kararları etkilemelerini sağlıyor. Socios.com ayrıca 2022 yılında her zamankinden daha fazla taraftarı ödüllendirecek ve 17.000 kadar taraftar sevdikleri takımların maçlarını tarz bir şekilde izlemeye hazır olacak. Taraftar Token sahipleri NFT’lerin yanı sıra ticari ürünler ve maç formaları da dahil olmak üzere benzersiz dijital ödüller alırken, kulüp sponsorlarıyla bağlantılı özel indirimlere ve büyük markalarla bağlantılı diğer özel tekliflere ve teşviklere erişim hakkına sahip olacaklar. Socios.com ayrıca uygulamada oyunlaştırmayı artıracak ve yalnızca Taraftar Token sahipleri için çok çeşitli spor temalı mobil oyunları piyasaya sürecek.