Netflix Türkiye, üyelik paketlerinin fiyatlarını güncelledi


Netflix Türkiye, kaliteli içerikler sunmaya ve mevcut yapımlarına yatırım yapmaya devam edebilmek için üyelik paketlerinin fiyatlarını güncellediğini açıkladı.

Yapılan fiyat güncellemesi ile 480p çözünürlük sunan ve tek cihazda kullanılabilen Temel üyelik paketinin fiyatı 26,99 TL’den 37,99 TL’ye yükselirken, 1080p çözünürlük sunan ve aynı anda 2 farklı cihazda kullanabilen Standart üyelik paketinin fiyatı 40,99 TL’den 57,99 TL’ye, 4K HDR çözünürlük sunan ve aynı anda 4 farklı cihazda kullanabilen Özel üyelik paketinin fiyatı ise 54,99 TL’den 77,99 TL’ye yükseldi.

Konuyla ilgili Netflix Türkiye tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

“Günümüzde keyifli vakit geçirmek için her zamankinden daha fazla seçenek olduğunu biliyoruz. Bu nedenle üyelerimize sunduğumuz deneyimi daha da geliştirmek için aralıksız çalışıyoruz. Ancak geniş bir yelpazede en kaliteli içerikleri sunmaya ve Kulüp, Pera Palas’ta Gece Yarısı, Stranger Things gibi benzersiz yapımlara yatırım yapmaya devam edebilmek için Türkiye’deki ücretlerimizi güncellememiz gerekiyor. Her zaman olduğu gibi zengin içerik kütüphanemize eksiksiz erişim sağlayan üç üyelik seçeneği arasından bütçenize uygun bir plan seçebilirsiniz.”