Hooked Protocol, Binance Labs liderliğinde tohum yatırım turunu kapattı


Topluluk odaklı bir sosyal ağ inşa eden ve önceden kripto deneyimi olmayan herkesin kriptoya erişmesini, kazanmasını ve bir kripto payına sahip olmasını sağlayan Hooked Protocol, Binance Labs ve Sequoia Seed Fund ortak liderliğinde gerçekleşen tohum yatırım turunu kapattı.

Hooked Protocol, Web2 kullanıcılarının Web3 ekosistemine sorunsuz bir şekilde geçiş yapmasına yardımcı olmayı ve merkezi olmayan uygulamalar için bir büyüme altyapısı oluşturmayı hedefliyor. Hooked Protocol tarafından aktarılan bilgilere göre, büyüme altyapısını kullanan uygulamalar, bağımsız olarak çalışabilirken, topluluğa ait ekonomileri ve açık inovasyonu yönlendirmek için sinerjik bir ağ oluşturacaklar.

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası, dünyanın önde gelen blok zinciri ekosistemi ve kripto para altyapı sağlayıcısı Binance tarafından aktarılan bilgilere göre, başlangıçta BNB Chain ekosistemi üzerinde başlayacak olan Hooked Protocol, daha sonra Katman 1 ağlarına genişleyecek.

Tohum yatırım turunu kapatan ve ne kadar yatırım aldığını açıklamayan Hooked Protocol, alınan yatırımı işe alım, araştırma, geliştirme ve diğer erken aşama çabalarını hızlandırmak için kullanacağını belirtti.