Web3 odaklı veri platformu Space and Time, 20 milyon dolar yatırım aldı


Web3 odaklı veri platformu Space and Time, 20 milyon dolar yatırım aldı. Microsoft’un yatırım fonu M12 liderliğinde gerçekleşen yatırım turuna, SevenX Ventures, Polygon, HashKey Capital, Hash Capital, Framework Ventures, CoinDCX ve Blizzard Fund katıldı.

Temmuz ayında Framework Ventures liderliğinde gerçekleşen tohum yatırım turunda 30 milyon dolar yatırım alan Space and Time, 20 milyon dolarlık yeni yatırım turu ile birlikte bugüne kadar toplamda 50 milyon dolar yatırım aldı. Space and Time, bugüne kadar alınan yatırımları işletmelerin akıllı sözleşme teknolojisi aracılığıyla büyümesine yardımcı olmak için kullanacak.

2022 yılında Nate Holiday, Craig Holiday, Scott Dykstra ve Jay White tarafından tarafından kurulan Space and Time, Oyun, DeFi veya yeni nesil analitik gerektiren herhangi bir projedeki uygulama yazılımları ve geliştiriciler için sıfırdan çok zincirli bir veri platformu olarak oluşturulmuştur. Space and Time, zincir içi ve zincir dışı verileri tek bir sorguda birleştirmek için tamamen merkezi olmayan ancak kurumsal ölçekte SQL + API’leri sunuyor.

Misyonlarının akıllı sözleşmeleri daha akıllı hale getirmek ve akıllı sözleşmeler aracılığıyla iş mantığının kullanım durumlarını genişletmek olduğunu belirten Space and Time kurucu ortağı ve CEO’su Nate Holiday, akıllı sözleşmelerin gelişmiş otomasyon yoluyla dünyanın iş mantığını işleteceği bir dünya gördüklerini söyledi.

Space and Time’ın geleneksel merkezi sistemlerdeki iş mantığının otomatikleştirilmesine ve doğrudan akıllı sözleşmelere bağlanmasına izin vermek için SQL Kanıtı şifrelemesini kullanacaklarını sözlerine ekleyen Nate Holiday, kullanıcılara blok zinciri verilerine erişmeleri ve kullanmaları için platformu Microsoft Azure ile entegre edeceklerini söyledi.