Apple, USB-C şarj özelliğine sahip yeni AirPods Pro’yu tanıttı


Apple, dünyanın en popüler kulaklıklarını daha da iyi hale getiren MagSafe Şarj özellikli AirPods Pro’yu duyurdu. AirPods Pro sunduğu olağanüstü ses kalitesi, önceki nesle göre iki kat daha güçlü Aktif Gürültü Engelleme, gelişmiş Şeffaf mod, çok daha etkileyici Uzamsal Ses deneyimi ve daha da rahat uyum için daha fazla sayıda kulaklık ucu seçeneğiyle kişisel ses deneyiminde devrim yapmaya devam ediyor. AirPods Pro; USB-C şarj özelliği, toza karşı ekstra dayanıklılık ve Apple Vision Pro’da Kayıpsız Ses desteği ile yenilendi. iOS 17 ile tüm AirPods Pro’lar Adaptif Ses ve Sohbet Farkındalığı gibi yeni ses deneyimlerine kavuşarak yepyeni bir seviyeye çıkıyor.

7.829 TL fiyat etiketine sahip olan AirPods Pro ve MagSafe Şarj Kutusu şu anda sipariş edebiliyor ve 22 Eylül Cuma gününden itibaren satışa sunulacak.

USB-C konnektörüyle güncellenen yeni AirPods Pro, Mac, iPad, AirPods ve iPhone 15 serisi tek bir kabloyla kolayca şarj edilebiliyor. Hatta kullanıcılar AirPods’u USB-C konnektörüyle sunulan iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max ile doğrudan şarj edebiliyor.

Apple, USB-C şarj özelliğine sahip yeni AirPods Pro'yu tanıttı (1)

IP54 derecesine yükselen kulaklıklar ve şarj kutusu şimdi toza karşı daha dayanıklı. Kullanıcılar bu sayede sevdikleri zorlu maceralarına kulaklıklarını da götürebiliyor.

AirPods Pro ve MagSafe Şarj Kutusu, Apple Vision Pro ile mükemmel gerçek kablosuz çözümü sunmak için ultra düşük gecikmeli Kayıpsız Ses özelliğini destekliyor. En yeni AirPods Pro ve Apple Vision Pro’da bulunan H2 çip, çığır açan kablosuz ses protokolüyle birlikte gecikmeyi çok büyük oranda azaltarak güçlü 20 bit, 48 kHz Kayıpsız Ses sunuyor.

Apple Vision Pro önümüzdeki yılın ilk aylarında ABD’de piyasaya çıktığında müşteriler yeni AirPods Pro ile olağanüstü eğlence, oyun, FaceTime aramaları ve daha fazlası için sektördeki en gelişmiş kablosuz ses deneyimini yaşayabilecek.