GAMEPLUS iş birliği ile GeForce NOW Türkiye sunucuları çok yakında açılıyor

Avatar

Oyun severlerin uzun zamandır beklediği gelişme sonunda gerçeğe dönüştü. Dünyanın en popüler bulut oyun hizmeti NVIDIA GeForce NOW, Turkcell`in bulut tabanlı oyun platformu GAMEPLUS iş birliği ile Türkiye sunucuları üzerinden hizmet verecek. Oyuncular GAMEPLUS ile herhangi bir ek donanım masrafı yapmadan yüksek performansla en güncel ve popüler oyunları oynayabilecek.

Güçlü donanıma sahip olmadan yüksek çözünürlükle, en yeni oyunları oynamayı vadeden bulut oyun hizmeti; kullanıcıların sunucularımızdaki en güçlü NVIDIA ekran kartları ve işlemci gücü ile çalışan sanal bilgisayarlara GeForce NOW platformu üzerinden erişip, burada işlenen oyunun kullanıcının cihazına stream edilmesi yoluyla çalışıyor. Yani artık oyun severlerin yüksek donanım gerektiren oyunları oynaması için iyi ekran kartları, yüksek performanslı işlemciler satın almasına veya oyunu indirmek için yeterli disk alanlarına sahip olması gerekmiyor. Bu teknoloji sayesinde düşük donanımlara sahip cihazlar üst düzey donanımlı birer cihaza dönüşüyor ve artık oyun oynamak, tıpkı bir içerik sağlayıcı platformdan film izlemek kadar kolay ve ulaşılabilir hale geliyor.

Cyberpunk 2077, Assassin’s Creed serisi, The Witcher serisi, Fortnite, League of Legends, Apex Legends gibi 650’den fazla oyunu kataloğunda bulunduran NVIDIA GeForce NOW powered by GAMEPLUS, sürekli güncellenen kataloğu ile en yeni ve popüler oyunları kullanıcıların hizmetine sunacak.

NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+ ilk etapta sınırlı sayıda kullanıcıya hizmet verecek. Bulut oyun hizmetine erişmek isteyen kullanıcılar gameplus.com.tr üzerinden erken kayıt oluşturup önümüzdeki aylarda gerçekleşecek lansmanla birlikte ürünü ilk kullanan kullanıcılar arasında yer alma fırsatı yakalayacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir