Samsung, yeni nesil kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Pro`yu tanıttı

Avatar

2021`in ilk Galaxy Unpacked etkinliğini gerçekleştiren Samsung, yeni nesil kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Pro`yu tanıttı. Bu kulaklıklar, tümü modern ve şık bir tasarımla bir araya getirilmiş, etkileyici ses, üstün arama kalitesi, akıllı ANC ve cihazlarınız arasında gelişmiş bağlantı özellikleri ile birlikte geliyor. Galaxy Buds Pro, işinizden, eğlencenizden ve aradaki her şeyden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış, Samsung’un bugüne kadarki en kaliteli kulaklıklarını temsil eder. Bugün itibaren satışa sunulan Galaxy Buds Pro, 1.599 TL fiyat etiketine sahip.

Eşsiz Ses ve Çağrı Kalitesi

Birinci sınıf kulaklık deneyimi her zaman sesle başlar. Kulaklıklarınızı ister koşu sırasında müzik çalmak, ister işe giderken yolda podcast dinlemek için kullanın, en önemli şey ses kalitesidir. Galaxy Buds Pro, daha derin bas için 11 milimetre woofer ve minimum bozulma ile net bir tiz için 6,5 milimetre tweeter ile daha kapsamlı bir ses sunuyor. Bu, Samsung’un şimdiye kadarki en iyi dinamik ve dengeli ses deneyimini sunar.

Ancak kulaklıklar artık yalnızca eğlence amaçlı değil, iş iletişimi için çok önemli hale geldi ve çağrı kalitesi şimdi her zamankinden daha önemli. Galaxy Buds Pro, üç mikrofon ve bir Ses Alım Birimi ile sesinizi istenmeyen seslerden ayırarak olabildiğince net duyulmanızı sağlar. Dış mikrofonlardan biri ayrıca yüksek sinyal-gürültü oranına sahiptir ve bu da arka plan gürültülerini daha da ortadan kaldırır. Ayrıca Samsung, yeni Rüzgar Kalkanı teknolojisini Galaxy Buds Pro’ya entegre etti. Daha az çıkıntılı bir şekil rüzgar temas alanını en aza indirirken, özel olarak tasarlanmış bir oda ve ağ, rüzgar girişimini filtreler. Rüzgarlı havada sıkışıp kalsanız bile telefon görüşmeleriniz hiç bu kadar net olmamıştı.

Gerçek Kablosuz Kulaklıklarda En Akıllı ANC

Galaxy Buds Pro deneyimi, sevdiğiniz şeyleri daha çok, sevmediklerinizi daha az duymakla ilgilidir. Bu nedenle Galaxy Buds Pro, gerçek kablosuz kulaklıklar arasında en akıllı ANC özelliklerine sahiptir. İşe odaklanmanız veya rahatlamak için etrafınızdaki dünyadan uzaklaşmanız gerektiğinde, arka plandaki gürültüyü yüzde 99’a kadar azaltabilir, tercih ettiğiniz düzeye ince ayar yapabilirsiniz. Ve Ortam Sesi ile yakındaki sesleri 20 desibelden fazla yükseltmeyi seçebilirsiniz, bu da ihtiyaçlarınıza göre ayarlayıp kişiselleştirebileceğiniz anlamına gelir. Bu özellik, bir çocuğa bakarken evden çalışanlar veya yaklaşan trafiğe karşı tetikte kalarak şehirde koşmak isteyenler gibi çok görevli meşgul kişiler için idealdir.

Dahası, ANC ve Ortam Sesi, ses deneyiminizi optimize etmek için çevrenize uyum sağlayarak otomatik olarak birlikte çalışır. Galaxy Buds Pro, konuştuğunuzu anlar ve yakındaki sesleri iptal etmekle yükseltmek arasında otomatik olarak geçiş yapabilir. Ayrıca, Ortam Sesini kullanıyor olsanız veya ANC’yi kapatmış olsanız bile, konuşmak istediğinizde müziğinizi de kapatırlar. Bu teknoloji, daha etkili bir şekilde işitmenize ve iletişim kurmanıza olanak tanır ve Galaxy Buds Pro’yu günlük kullanım için mükemmel bir araç haline getirir.

Daha Sorunsuz Bir Galaxy Deneyimi

Galaxy Buds Pro, Galaxy ekosisteminin ayrılmaz bir uzantısıdır. Artık, kullanımınıza bağlı olarak Galaxy akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz arasında kulaklık bağlantınızı otomatik olarak değiştirebilirsiniz. Örneğin, Galaxy Tab S7’nizde bir video izliyorsanız ve ardından Galaxy S21’inizde bir çağrı alırsanız, tamamen yeni Otomatik Geçiş özelliği videoyu duraklatacak ve Galaxy Buds Pro’yu kullanarak telefona cevap vermenize izin verecektir. Çağrı bittiğinde, kulaklıklarınız anında tabletinize geri döner; video yeniden oynatılır ve sesi tekrar kulaklıklarınızdan duyabilirsiniz.

Galaxy Buds Pro, diğer Galaxy cihazlarına, özellikle de Galaxy S21’e bağlanarak ses deneyiminizi genişletir. Sahnenin merkezinde kalmanızı sağlayan Dolby Head Tracking teknolojisine sahip 360 Audio ile gittiğiniz her yerde Galaxy Buds Pro`nuz da gerçekçi ve etkileyici sesin keyfini çıkarabilirsiniz. Vlogger’lar için, Galaxy Buds Pro ve Galaxy S21’deki mikrofonları senkronize ederek sesinizi ve çevredeki sesi net bir şekilde yakalayabilirsiniz. Galaxy Buds Pro aynı zamanda Oyun Modu’na da sahiptir, böylece azaltılmış ses gecikmesi, Galaxy S21’in güçlü performansı ve etkileyici ekranı ile birleştiğinde oyun deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz.

Galaxy Buds Pro’yu nasıl kullanırsanız kullanın, pil ömrü konusunda endişelenmeden bunu yapabilirsiniz. Tamamen şarj edildiğinde, kablosuz şarj kutusunda bulunan ek 20 saatlik yedek güçle 8 saate kadar oynatma elde edersiniz. Eğer piliniz biterse, sadece beş dakikalık hızlı şarjın ardından bir saatlik oyun süresi kazanabilirsiniz.

Yeni Şık ve Amaca Yönelik Tasarım

Galaxy Buds Pro’nun kullanımı sadece harika değil, aynı zamanda harika görünüyor. Galaxy Buds Live’ın yenilikçi ve ikonik şeklinden ilham alan Galaxy Buds Pro, güncellenmiş, daha ergonomik bir form faktörüne sahiptir. Kanal tipi kulakiçi kulaklıkların şekli ses kalitesini artırır, ayrıca kulaklarınızdayken daha az çıkıntılı ve daha doğal görünür. Bu yeni tasarım aynı zamanda kulağınız ile tomurcuk arasındaki temas alanını azaltarak konforu artırır ve tıkanma hissini en aza indirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir